Nie bez powodu większą część naszego ludzkiego rodzaju nazywa się płcią piękną. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, a tym bardziej nawet ta brzydsza część jest za tym aby ta piękna część była jeszcze piękniejsza. 

     Współcześnie ideałem piękna jest kobieta szczupła, zgrabna, aktywna i inteligentna.

     Na niektóre z tych cech mamy niewielki wpływ, ale naprawdę wiele zależy od naszego stylu życia i sposobu odżywiania. Od dawna już mówiono „w zdrowym ciele – zdrowy duch”, a zdrowy styl życia sprawia że osoby tryskające energią i o pogodnym usposobieniu są znacznie bardziej lubiane, mimo nie zawsze atrakcyjnej powierzchowności.

     Specjaliści od zdrowego odżywiania przypominają jednak że jeśli dostarczymy naszemu organizmowi składniki pokarmowe naturalnego pochodzenia, to on jest w stanie przyswoić sobie, te wszystkie, których brakuje, a resztę po prostu wydalić. Nie żałujmy więc sobie jedzenia, ale ........... jedzenia mądrego.

     Powszechnie mówi się, że aby schudnąć należy ograniczyć spożycie pokarmu. Czy jednak każdego?

     Zalecenie to dotyczy głównie składników energetycznych. Podczas odchudzania należy zadbać o uzupełnienie tzw. mikroskładników pokarmu. Wiele mikroskładników jest niezbędnych do życia i zdrowia, ale istnieją i takie które... potęgują spalanie tłuszczów zapasowych. Im więcej ich spożywamy, tym szybciej chudniemy. Nauka nazywa je substancjami ergonomicznymi lub lipotropowymi, mowa potoczna - spalaczami tłuszczu. W naturalnym pożywieniu spalacze tłuszczu są bardzo rozproszone. Aby przyjąć efektywną dawkę, należałoby spożyć wielką porcję pokarmu, a to nie sprzyja redukcji wagi.

     Firma MLO ma w swojej ofercie kilka preparatów wspomagających splanie tłuszczu. Są to:

     Redukcję zbędnych kilogramów umożliwią również takie preparaty jak:

Zapraszamy dalej

 

 

[Strona Główna][Firma][Nasza Oferta][Dla Mężczyzn][Sklep]
[MLO w Druku][Linki][Kontakt]