GLUCOSAMINE SULFATE - siarczan glukozaminy 

Glucosamine Sulfate - siarczan glukozaminy

Regenerator chrząstki stawowej 

Zawartośc netto: 90 tabletek x 0,89 mg = 80,1 g

 Dietetyczny środek spożywczy przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie jako środek stosowany w celu prawidłowego funkcjonowania i regeneracji stawów.

Glukozamina działa stymulująco na proces odbudowy uszkodzonej chrząstki stawowej. Poprawia metabolizm w tkance, chroniąc ją przed zniszczeniem. Te działania glukozaminy stanowią o jej skuteczności we wszystkich schorzeniach narządu ruchu a w szczególności stawów kolanowych. Osteoporoza atakuje w starszym wieku i tu glukozamina może być bardzo pomocna.  W najnowszych badaniach udowodniono zbawienne działanie glukozaminy również przy bólach i zapaleniach artretycznych. Siarczan glukozaminy, który wchłania się bardzo dobrze z przewodu pokarmowego przenika do chorej chrząstki ułatwiając jej regenerację.  Sugerowany sposób uzycia to dwie do czterech tabletek dziennie w zależności od masy ciała.

 

   Glukozamina jest naturalnie występującą substancją o uznanym korzystnym działaniu na funkcjonowanie stawów, pobudzającą regenerację chrząstki stawowej i zapobiegającą powstawaniu zmian zwyrodnieniowych

 Uwaga: Nie zaleca się stosowania preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią.  Chorzy na cukrzycę i nadciśnienie przed zastosowaniem powinni skonsultować się z lekarzem.

 Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

  

Skład: Siarczan glukozaminy, fosforan wapnia (substancja wiążąca), lecytyna (emulgator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

 

  

Watrość  odżywcza jednej porcji (2 tabletki) 
Białko

0,00 g

Węglowodany

 0,18 g

Tłuszcz

 0,00 g

1 kcal/4,3 kJ

 
Dwie tabletki dziennie. Osoby z nadwagą mogą mieć większe zapotrzebowanie (ok. 20 mg na kilogram masy ciała na dobę).

  Producent:  MLO Products, Co              Fairfield, CA 94533 USA

Importer: MLO Polska                                                      Warszawa ul. Cyklamenów 7

 Nr zezwolenia PD-216/157e/KO/02/ 03

    Siarczan glukozaminy, fosforan wapnia (substancja wiążąca), lecytyna (emulgator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).