Ze względu na fakt że wszystkie produkty oferowane przez nas produkowane są w U.S.A. i sprowadzane do Polski drogą morską w kontenerach istnieje możliwość że przed następną dostawą może nam braknąć jakiegoś produktu, ale dołożymy wszelkich starań aby sytuacje takie się nie zdarzały. Warto więc abyście Państwo podali składając zamówienie chociaż jeden ze sposobów kontaktowania się z Wami (najlepiej adres e-mail lub nr telefonu) a wtedy skonsultujemy się czy można zaoferować w zamian jakiś inny produkt lub czy jesteście Państwo w stanie poczekać do najbliższej dostawy.

Zgodnie z obowiązującą od 1 lipca 2000r Ustawą o ochronie praw konsumentów (Dz. Ustaw nr 22, poz. 271) Nabywca ma prawo odstąpić od umowy zakupu w ciągu 10 dni od odbioru przesyłki. Zwrot zamawianego towaru odbywa się na koszt Nabywcy a Sprzedawca po otrzymaniu zwrotu zakupionego a nie uszkodzonego towaru ma obowiązek zwrócić Nabywcy pieniądze. Ustawa o ochronie danych osobowych nakłada na nas zakaz przekazywania dalej Państwa danych, obiecujemy więc że dane Państwa są poufne i nie będą wykorzystywane do innych celów niż utrzymanie z Państwem kontaktu.

Udzielamy również konsultacji w sprawach stosowania oferowanych produktów. Najlepszą metodą jednak będzie kontakt poprzez pocztę elektroniczną gdyż w trakcie rozmowy telefonicznej można niektóre słowa zrozumieć niewłaściwie a poza tym w przypadku niektórych trudnych pytań będziemy mieć szansę na przygotowanie wyczerpującej pisemnej odpowiedzi.

Na Państwa życzenie wystawiać będziemy mogli faktury VAT. Prosimy pamiętać wtedy o podaniu dokładnych danych łącznie z nr NIP. 

 

 

[Strona Główna][Firma][Nasza Oferta][Dla Mężczyzn][Sklep]
[MLO w Druku][Linki][Kontakt]