Bardzo korzystne działanie dla zdrowia kobiety ma soja. Oferujemy pożywne i smaczne, a co ważniejsze nie tuczące białko sojowe w postaci:

    Oprócz wspomnianych wyżej właściwości soja ceniona jest ze względu na to, że podwyższa poziom dobrego a obniża poziom złego cholesterolu, umożliwia przyswajanie wapnia przez organizm, szczególnie w przypadku tak częstej dolegliwości jaką jest osteoporoza. Soja zawiera też fitoestrogeny –regulujące zmiany hormonalne w okresie menopauzy oraz antyutleniacze jak genistein i daidzein.

 

Nie jest to pochwała lenistwa ale ... znajdzie się również coś dla osób niezbyt aktywnych fizycznie nie potrafiących powstrzymać się od jedzenia

·         Fat Blocker - chitosan - substancja wchłaniająca w siebie jak gąbka więcej tłuszczu niż jej sama waży. Zapobiega to przyswajaniu tłuszczu znajdującego się w ukłądzie pokarmowym przez organizm

·         Fat Stopper - wyciąg z rosliny Garcinia Cambogia - zapobiega przemianie węglowodanów i zbędnych kalorii w tłuszcz. Szczególnie zalecane dla osób nie spożywających tłustych rzeczy a mimo wszystko tyjących wskutek jedzenia ciast, makaronów, pieczywa itp. 

     Ponadto dla dobrego samopoczucia i dobrego stanu zdrowia warto pamiętać o:

·         Zestaw witaminowo-mineralny Sport Power - dla osób średnio aktywnych wystarczy 1 tabletka dziennie, a dla aktywnych 2 tabletki. Preparat zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały.

·         Antioxidant Complex - kwas alfa-liponowy jeden z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy walczących z wolnymi rodnikami wzbogacony dodatkowo o witaminy C i E

·         Chrząstka rekina w kapsułkach – preparat wspomagajacy leczenie chorób artretycznych, zapalenia stawów a ponadto wysoko ceniony ze względu na swoje właściwości antynowotworowe.

     Niektóre z Pań chciałyby zyskać dodatkowe kilka kilogramów. Z powodzeniem mogą stosować wszystkie preparaty znajdujące się w części –dla mężczyzn lub w katalogu.

 

 

[Strona Główna][Firma][Nasza Oferta][Dla Mężczyzn][Sklep]
[MLO w Druku][Linki][Kontakt]